Segregujesz – Świat Ratujesz

Wrzesień był dla naszych uczniów miesiącem projektu „Segregujesz – świat ratujesz”. W jego ramach odbyły się dwa konkursy, a wcześniej odbył się Festyn Ekologiczny w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2 Fundusz Ekologii.

Konkurs ekologiczny był to obszerny test z zadaniami otwartymi i zamkniętymi, w którym należało wykazać się wiedzą z zakresu ekologii oraz segregacji odpadów i recyklingu. Uczniowie klasy starszych chętnie wzięli w nim udział, rywalizacja była wyrównana, a oto zwycięzcy:

I miejsce – Ewelina Stopa kl.7

II miejsce – Mateusz Jan kl.8

III miejsce ex aequo – Filip Klejny kl.8 i Karol Tumula kl.7.

Odbył się także konkurs plastyczny na plakat ekologiczny. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Zoryana Mykhailyshena kl.7

II miejsce ex aequo – Agata Siwek i Julia Kozuba kl.7

III miejsce – Ewelina Stopa kl.7

Konkursy były uwieńczeniem wydarzeń ekologicznych jakie miały miejsce w naszej szkole, a wszystko zaczęło się z początkiem września od przygotowań do wielkiego wydarzenia którym był Festyn Ekologiczny.

Z okazji zbliżającego się wydarzenia – Sobotniego Festynu Ekologicznego – uczniowie klasy piątej przygotowali krótki filmik o tematyce ekologicznej. Zapraszamy do obejrzenia 🙂
Festyn ekologiczny pod hasłem: „Segregujesz- świat ratujesz”  był niesamowitym wydarzeniem, który każdy uczeń i rodzic wspomina z uśmiechem- możesz przeżyć to z nami jeszcze raz oglądając krótką relację z festynu:

Swoje prace umieściliśmy w naszych social mediach oraz na portalu nasz racibórz.

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2) Fundusz Ekologii

Segregujesz – świat ratujesz!

Wrzesień był dla naszych uczniów miesiącem projektu „Segregujesz – świat ratujesz”. W jego ramach odbyły się dwa konkursy, a wcześniej odbył się Festyn Ekologiczny w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2 Fundusz Ekologii.

Konkurs ekologiczny był to obszerny test z zadaniami otwartymi i zamkniętymi, w którym należało wykazać się wiedzą z zakresu ekologii oraz segregacji odpadów i recyklingu. Uczniowie klasy starszych chętnie wzięli w nim udział, rywalizacja była wyrównana, a oto zwycięzcy:

I miejsce – Ewelina Stopa kl.7

II miejsce – Mateusz Jan kl.8

III miejsce ex aequo – Filip Klejny kl.8 i Karol Tumula kl.7.

Odbył się także konkurs plastyczny na plakat ekologiczny. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Zoryana Mykhailyshena kl.7

II miejsce ex aequo – Agata Siwek i Julia Kozuba kl.7

III miejsce – Ewelina Stopa kl.7

Konkursy były uwieńczeniem wydarzeń ekologicznych jakie miały miejsce w naszej szkole, a wszystko zaczęło się z początkiem września od przygotowań do wielkiego wydarzenia którym był Festyn Ekologiczny.

Z okazji zbliżającego się wydarzenia – Sobotniego Festynu Ekologicznego – uczniowie klasy piątej przygotowali krótki filmik o tematyce ekologicznej. Zapraszamy do obejrzenia 🙂
Festyn ekologiczny pod hasłem: „Segregujesz- świat ratujesz”  był niesamowitym wydarzeniem, który każdy uczeń i rodzic wspomina z uśmiechem- możesz przeżyć to z nami jeszcze raz oglądając krótką relację z festynu:

Swoje prace umieściliśmy w naszych social mediach oraz na portalu nasz racibórz.

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2) Fundusz Ekologii
Skip to content